Info@kumbabagrup.com
+90 530 252 3495 - +90 216 727 8279

HAKKIMIZDA

KUMBABA GRUP > HAKKIMIZDA

Bugün ve Daima “Çözüm Noktası”

2000 yılında 3000 mt2 alanla, Kumbaba Fidancılık ve Peyzaj ile başlayan maceramız, bugün 20.000 mt2 alanla, günümüzde 8 ayrı iş alanında, günden güne büyüyen ekibimiz ve makinalarımız ile devam ediyor. Çıktığımız bu yolda kendimize duyduğumuz güveni, azmimizi, geleceğe olan bakış açımız ile günden güne gelişerek, siz değerli müşterilerimiz ile birlikte büyümekten dolayı gurur ve büyük mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal kimliğimize verdiğimiz önemi, birbirini destekleyen, takip eden iş alanlarımızla tüm süreçlerinizde özenle varlık gösteriyor ve uzman kadromuz, disiplinli çalışma prensiplerimiz ile aynı süreçleri takip altında tutuyoruz.

Kumbaba Grup; Mimarlık / Mühendislik, Peyzaj, Taş Dünyası, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, İnşaat, Gayrimenkul ve Emlak Planlama, İş Makinaları, Medya alanlarında, %100 müşteri memnuniyeti gözetilerek, üretimlerimizin tamamını satış sonra takip sistemimizle düzenli olarak kontrol altında tutuyoruz. Bugün, Kumbaba Grup tüm süreçlerinizde “Çözüm Noktası” olmak için var gücü ile çalışmaya devam edecek ve siz değerli müşterilerimizin talepleri her zaman ilk önceliğimiz olacaktır.

Çözüm ortağınız,

Kumbaba Grup

Erdal Özgürbüz / Kurucu Ortak